Pre-loader

Çoklu Dil Websitesi

site-akfugentechnik-by-erpasoftware
Unutmayın !

"Başarılı site, hayal ettiğiniz sitedir"

Neden Erpasoftware?

Şirketinizi tüm dünyaya farklı dillerle web üzerinden tanıtmak çok kolay. Bunu erpasoftware'in çoklu dil siteleri ürünleri ile gerçekleştirmeniz mümkün.

Erpasoftware'in çoklu dil siteleri bütçenize uygundur. Ayrıca sizden ürün beğenisi sağlanana kadar ödeme yapmanız beklenmez. Talep etmeniz durumunda SSL site koruması sitenize kurulur ve güvenilir bir kurumsal site oluşturulabilir.

Erpasoftware siteleri responsive design ile tasarlanır. Böylelikle sitenizin telefon, tablet, masaüstü görünümleri arama motorlarının dikte ettiği tüm platformlarda uygun görünecek şekilde teslim edilir. Ayrıca sitelerimiz SEO'ya (Arama Motoru Optimizasyonu) uygundur. Böylelikle siteniz kısa sürede arama motorlarında üst sıralara çıkar ki bu tüm işletmelerin olmazsa olmazıdır.

İletişime Geç

Uygun Fiyat

Erpasoftware çoklu dil websiteleri bütçenize uygundur. Siteniz hızlı şekilde tasarlanarak size sunulur. Ek talepleriniz yapılarak nihai teslim yapılır.

SEO'ya Uygun Kodlama

Erpasoftware çoklu dil websiteleri seoya uygun şekilde kodlanarak teslim edilir. Arama motorlarında üst sıralara çıkmanız daha hızlı olur.

Responsive Tasarım

Siteniz telefon tablet ve masaüstü dahil tüm platformlarda göze güzel görünecek şekilde tasarlanır. Unutmayın! Bu arama motorlarının önemsediği bir konu.

Statik Websitesi Fiyat Paketleri

Bütçenize uygun responsive tasarım SEO'ya uygun siteleri teslim sonrası ödeme garantisi ile sunuyoruz.

Basit Tanıtım Websiteleri
500

Ürün tanıtımı, Girişim tanıtımı gibi basit tanıtımlar ile içeren anasayfa, iletişim, hakkımızda gibi temel sayfaları içerir.

İletişime Geç!
Çoklu Dil Websitesi
1000

Tanıtımınızı faklı ülkelerde de yapabilmenize olanak sağlayacak şekilde istediğiniz yabancı diller ile yazılmış sayfaları içerir.

İletişime Geç!
Kampanya Websitesi
1000

İstediğiniz tasarımlar ile oluşturulmuş şirket, ürün ya da girişiminize yönelik hazırlanmış tek sayfalık kampanya sitelerini içerir.

İletişime Geç!
POPULER
Kurumsal Websitesi
2000

Şirketinizi en iyi şekilde tanıtacak şekilde tasarlanan temel site sayfaları haricinde hizmetlerinizi, projelerinizi de tanıtan kapsamlı site.

İletişime Geç!

Kurumsal plan mı arıyorsunuz? Özel tasarımlar ve çoklu alımlar için indirimler sunuyoruz!

Kurumsallığınızı daha da ön plana çıkaran size özel ayrıntılı tasarımları içeren ve bunları pazarlamanıza olanak sağlayan bir fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin!

Hemen İletişime Geç!

Performans Garantili Hizmet İçin