Pre-loader

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Erpasoftware ile Sosyal Medya Yönetimi

Neler Yapıyoruz?

Mümkün olan en fazla kişinin dikkatini çekmek için çalışırken, tüm sosyal ağ sitelerinde markanızın varlığını yönetiyoruz. Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin ve sektörünüz için gerekli diğer tüm sosyal medya mecralarda kurum ve işletmenize profesyonel yönetim hizmeti sunuyoruz.

Marka tanıtımı, sosyal medya yönetiminde bizim esas işimizdir. Bizimle çalışmak, markanızı Youtube Instagram, Facebook ve Twitter gibi iyi tanınmış ağlar ile birlikte Linkedin, Google Benim işletmem, pinterest gibi başka kanallarda da markanızın tanıtımı için en etkili yol olacaktır.

Takip ve Yönetim

Kurum veya işletmenizin yer aldığı tüm sosyal ağlarda gelen mesajlar, yorumlar markanızın dili doğrultusunda cevaplanarak takipçilerle hızlı iletişim sağlanıp takipçi bağlılığı sağlanır.

Etkili ve Dikkat Çekici Tasarımlar

Görsel etkiye çok önem veriyoruz. İçeriklerinizle uyumlu, marka kimliğinizle bağlantılı, mesajlarınızı takipçilerinize daha etkili iletilmenizi sağlayacak ilgi çekici tasarımlar hazırlıyoruz.

Sektörünüze ve İşletmenize Özel Strateji Geliştirme

Kurum veya işletmenizin hedef kitlesini ve gelecek planlarını göz önüne alarak; benzer kurumların ve işletmelerin analizini yapıyoruz.

Sektörünüze ve İşletmenize Özel Strateji Geliştirme

Son yıllarda, standart ve tekdüze sosyal medya iletişimi yerine markaya özel, “tailor made” sosyal medya hizmetinin önemi her geçen gün daha fazla marka tarafından fark edilmeye başlandığından, bu yönde hizmet talebi de günden güne artıyor. Bu “özgün” iletişim modeli, rekabet anlamında ciddi farklar yaratmanın yanı sıra, uzun yıllar akıllarda yer eden başarı hikayeleri yaratmakta ve yalnızca dijitalde değil geleneksel medyada da yankı uyandırmakta kilit rol oynuyor.

5

Yıllık Sektör Deneyimi

100+

Market Lideri Müşteri

Bu kapsamda; analiz sonuçlarını ve beklentilerinizi birleştirerek hangi sosyal ağlarda, nasıl bir dille, nasıl bir içerik stratejisi ile yer alması gerektiğini yani kısacası sizin sosyal medya kimliğini oluşturuyoruz. Erpasoftware olarak aşağıda belirtilen konularıda tam bir sosyal medya hizmeti veriyoruz.

Şeffaf Fiyatlandırma

Onlarca kurum ve işletme, sosyal medya hesaplarını profesyonelce yönetilmeleri için bize emanet ediyor. Sizde Hedeflerinize birlikte ulaşacağınız bir dijital ajans mı arıyorsunuz?

"Müşteriyi eğer gerçek dünyada mutsuz ederseniz mutsuzluğunu 6 kişiye söyler, ama sanal dünyada mutsuz ederseniz 6000 kişiye söyler."

Jeff Bozos

Etkili ve Dikkat Çekici Tasarımlar

Görsel etkiye çok önem veriyoruz. İçeriklerinizle uyumlu, marka kimliğinizle bağlantılı, mesajlarınızı takipçilerinize daha etkili iletilmenizi sağlayacak ilgi çekici tasarımlar hazırlıyoruz. Sosyal medyada kullanıcıların çoğu zaman paylaşılan içerikten önce görsele göre etkileşim gösterdiği göz önüne alındığından, başarılı ve etkili görsellerin markanızın en büyük destekçisi olduğuna inanıyoruz.

Erpasofware sosyal medyanın dinamiklerine ve marka kimliğinize göre en uygun tasarımları üretir ve markanızın sosyal medya hesaplarında kullanır. Böylece sosyal medya hesaplarınız kurumsal dilinizin yaratıcı bir yansıması olur.

Takip Ve Raporlama Nasıl Yönetilir?

Herhangi bir başarılı sosyal medya stratejisi veri odaklı kararlar üzerine kuruludur ve bu durum finansal yatırımlar için de geçerlidir. Sosyal medya pazarlamacılığına gittikçe daha fazla para harcandığından, bu harcamaların verimliliğini ve ürettiği geliri anlamak çok önemlidir. Burası tam olarak izleme ve raporlamanın devreye girdiği yerdir.Takip ve raporlama, sosyal medyanın arkasına koyduğunuz bütçenin işinize nasıl bir katkı sağladığına dair bir fikir verir. Ayrıca, stratejinizi hızlı bir şekilde ayarlamanıza olanak tanır.

Doğru izleme ve raporlama tamamen doğru odak ile ilgilidir. Uygulanabilir sonuçlar çıkartabilmek için ihtiyaç duyduğunuz verilerin kapsamını bilmek, performansınızı daha etkin bir şekilde ölçmenize olanak sağlayacaktır. Erpasoftware olarak sosyal medyanın farklı alanlarını ölçerken dikkat ettiğimiz ölçümler:

Erpasoftware ile Hedeflerinize Birlikte Ulaşalım

Performans Garantili Hizmet İçin