Pre-loader

Mobil Uygulamalar

mobil uygulama

Erpasoftware ile Mobil Uygulama

Neler Yapıyoruz?

Aklınızdaki mobil uygulamayı özgün ve modern arayüz, yüksek kullanıcı deneyimi, güvenli ve stabil altyapı ile geliştiriyoruz. Projenizi hayata geçirmek ve başarıya ulaştırmak için hemen birlikte çalışalım.

Geliştirdiğimiz tüm projelerimizde mükemmel çözüme ulaşabilmek ve müşterilerimize faydalı işler ortaya koyabilmek için bu üç ana özelliği baz alıyoruz.

Size Özel

Yazılım ve tasarımlarımız tamamen ve yalnızca size özeldir. Her müşterimize ihtiyacına yönelik çözüm üretiriz.

Danışmanlık ve Destek

Uygulamanız PlayStore’da ve AppStore’da yayınlanmaya başladıktan sonra, pazarlama stratejileri de dahil olmak üzere danışmanlık ve sürüm güncellemeleri konularında, iş ortaklarımızın yanında oluruz..

Güvenli ve Stabil

Projeniz bize emanetken gelişmiş yedekleme sistemimiz ile tüm verileriniz güvendedir ve uygulamanız hiçbir zaman aksaklığa uğramaz.

Kendi Mobil Uygulamanızın Sahibi Olun

Kendiniz ve müşterileriniz için mobil uygulama yapmak ve mobil dünyada yerinizi almak mı istiyorsunuz? Erpasoftware ile iOS ve Android uygulama yapma artık çok kolay. Mobil uygulama sektöründe iOS ve Android pazarın en güçlü oyuncuları. Mobil uygulamalarınızı hem iOS, hem de Android için hazırlamanız hedef kitlenize her iki platformdan da ulaşmak için son derece önemli. iOS sektörün öncüsü olarak pazardaki etkisini sürdürürken, Android de hızla gelişen altyapısıyla mobil uygulama sektörüne adım atmak isteyenler için uygun bir ortam sağlıyor.

5

Yıllık Sektör Deneyimi

100+

Market Lideri Müşteri

Hizmet anlayışımız işinizi görecek değil size faydalı olacak projeler ortaya çıkarmak. Faydalı olabilmek adına önem verdiğimiz konular;

Şeffaf Fiyatlandırma

Onlarca kurum ve işletme, mobil uygulama yazılımları için bizi tercih etti. Sizde kendiniz için en uygun olan paketi seçin.

Mobil Uygulama Avantajları

Erişmek istediğiniz hedef kitleye en etkin platformlardan ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı portföyünüzün ihtiyaçları ile ilgili daha güncel datalar elde edersiniz. Hizmetleriniz ve iş akışınız zaman - mekan kavramlarından bağımsız yönetilebilirliğe kavuşur

Yeni pazarlama alanları ve yöntemleri keşfetmenizi sağlar

Aynı sektörde mobil uygulaması olmayan rakiplerinizin önüne geçmenizi kolaylaştırır.

Daha gelişmiş yazılımlar, mobil uygulaması olan rakiplerinizin de bir adım önünde olmanızı sağlar.


Android Tabanlı Mobil Uygulama Geliştirme

Android tabanlı mobil uygulama geliştirme arama motoru devi Google’ın geliştiriciliğini üstlendiği açık kaynak kodlu Android sisteminde çalışan uygulamaların kodlanması işlemidir. Akıllı telefonlar ve tabletlerin büyük bir bölümünün kullandığı bu yazılım dili için özel yazılan programlar gerekli kıstasları karşılaması durumunda Google PlayStore’da listelenir. Kullanıcılar bu mağazadan uygulamanızı indirerek kullanabilirler.


iOS Mobil Uygulama Geliştirme

Android ile birlikte en çok kullanım oranına sahip diğer bir işletim sistemi Apple firmasının iOS işletim sistemidir. Kendi ürettiği tüm iPhone, iPad gibi cihazlarda kullanılan iOS yazılım alt yapısında kodlanan yazılımlar genel tabiriyle iPhone Uygulama Geliştirme olarak adlandırılır.

IOS işletim sistemine göre kodlanan yazılımlar App Store adı verilen Apple Uygulama Mağazasından indirilerek kullanıma sunulur. Yukarıda bahsettiğimiz android işletim sisteminden farklı yazılım dillerini kullanan bu platform için de yazılım uzmanlarımız ihtiyaçlarınıza cevap veren, kullanıcı dostu uygulamalar hazırlamaktadır.

Erpasoftware ile Hedeflerinize Birlikte Ulaşalım

Performans Garantili Hizmet İçin