Pre-loader

Biz Kimiz

Hakkımızda

İnternetin ve online marketing mecralarının gittikçe daha da öne çıkmış olduğu günümüzde, markaların bu kanallarda yer alması çok önem taşıyor. Bir bakıma, dünyadaki rekabet artık dijitalde devam ediyor. Bu mecralardaki rekabet ortamından geri kalmamak için ustalaşmış bir hizmet almak da zaruri hale gelmiş durumda. Tam da bu aşamada öne çıkan Erpasoftware ile markalar online hayattaki bütün işlerini tek kalemde halledebiliyor.

Erpasoftware, alanında uzman ve deneyimli ekibiyle dünya çapındaki trendleri yakından takip eden ve bunu müşterileriyle buluşturan bir “Dijital Ajansı”dır. Sunduğu Online ve Offline hizmetlerde son teknoloji ve trendleri kullanarak, birlikte çalıştığı firmaların talep ettiği hizmetleri kusursuz bir şekilde teslim edilmesini garantiler. Geliştirdiği web tasarımı, SEO, dijital reklam ve marketing projelerini optimum maliyetlerle en efektif çözümler halinde sunan Erpasoftware, günümüzün vizyon sahibi markalarını geleceğe taşıyor.

Neler Yapıyoruz?

Web Tasarımı

Web Tasarım & Web Yazılım konusunda uzman ve tecrübeli ekibimizle arkanızdayız. İhtiyaç duyduğunuz web sitesini, kullanıcı deneyimini ve görselliği ön planda tutarak tasarlıyoruz ve kodlama hizmeti sunuyoruz.

Mobil Uygulama

Aklınızdaki iOS ve Android mobil uygulamayı özgün ve modern arayüz, yüksek kullanıcı deneyimi, güvenli ve stabil altyapı ile geliştiriyoruz.

Dijital Pazarlama

Erpasoftware olarak markanızı dijital dünyada var etmek için buradayız. Tüm dijital pazarlama kanallarını kullanarak, uygun bütçelerle sizi hedef kitlenizle buluşturuyoruz ve dijital dünyada başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.

VİZYON ve DEĞERLERİMİZ

Vizyon ve misyonunu 360 derece online bir strateji üzerine kurgulayan Erpasoftware, sağladığı entegre hizmetler ile, markaların tüm dijital ihtiyaçlarını karşılama amacını taşıyor. Bu inanç ve azimle başladığı yolda; firmalara, kurumsal kimlikleri doğrultusunda web sitesi tasarım ve yazılım çözümleri sunuyor. Online dünyadaki çetin rekabetin farkında olan Erpasoftware, SEO, dijital reklam ve pazarlama hizmetleriyle de; müşterilerini bu yeni düzene güçlü bir şekilde adapte ediyor.