Pre-loader

Bayilik Websitesi

site-akfugentechnik-by-erpasoftware
Unutmayın !

"Başarılı site, hayal ettiğiniz sitedir"

Neden Erpasoftware?

Şirketinizi başka iş ortakları ile büyütmek, ortak bir database'den beslenen uygulamalar ile ihtiyaç duyduğun muhasebe, stok takibi işlemlerini yapmak Erpasoftware'in bayilik web siteleri ile mümkündür.

Erpasoftware'in kurumsal şirketlere sunduğu websiteleri bütçeye uygundur. Ayrıca şirketlerden ürün beğenisi sağlanana kadar ödeme yapılması beklenmez. Talep edilmesi durumunda SSL site koruması siteye kurulur ve güvenilir bir kurumsal site oluşturulabilir.

Erpasoftware siteleri responsive design ile tasarlanır. Böylelikle sitelerin telefon, tablet, masaüstü görünümleri arama motorlarının dikte ettiği tüm platformlarda uygun görünecek şekilde teslim edilir. Ayrıca sitelerimiz SEO'ya (Arama Motoru Optimizasyonu) uygundur. Böylelikle siteniz kısa sürede arama motorlarında üst sıralara çıkar ki bu tüm işletmelerin olmazsa olmazıdır.

İletişime Geç

Uygun Fiyat

Erpasoftware bayilik websiteleri bütçenize uygundur. Siteniz hızlı şekilde tasarlanarak size sunulur. Ek talepleriniz yapılarak nihai teslim yapılır.

SEO'ya Uygun Kodlama

Erpasoftware bayilik websiteleri seoya uygun şekilde kodlanarak teslim edilir. Arama motorlarında üst sıralara çıkmanız daha hızlı olur.

Responsive Tasarım

Siteniz telefon tablet ve masaüstü dahil tüm platformlarda göze güzel görünecek şekilde tasarlanır. Unutmayın! Bu arama motorlarının önemsediği bir konu.

Dinamik siteler yoğun database işlemleri gerektirir. Dinamik sitelerde size verilecek kullanımı kolay bir yönetim paneli ile sitenizde değişiklikler yapabilir; ürün, hizmet ya da projelerinizi ekleme, çıkarma ya da düzenleme işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Dinamik Websitesi Fiyat Paketleri

Bütçenize uygun responsive tasarım SEO'ya uygun siteleri teslim sonrası ödeme garantisi ile sunuyoruz.

Dinamik Kurumsal Websiteleri
3500

Ürün, proje, hizmet tanıtımlarınızı düzenleyebileceğiniz bir panel ile blog, anasayfa, iletişim, hakkımızda gibi sayfaları da içerir.

İletişime Geç!
E-ticaret Websitesi
5000

Beğendiğiniz özel tasarımlar ile ürünlerinizi sergileyip ödeme entegrasyonu ile ürün satışını gerçekleştirebileceğiniz websitesi.

İletişime Geç!
POPULER
Bayilik Websitesi
7000+

İşletmenizi başka bir çok iş ortaklarınız ile geliştirmek ve ortak bir database üzerinden muhasebe, lojistik gibi işlemlerinizi yapmak için birebir.

İletişime Geç!
E-ticaret Platformu
8000+

E-ticaret sitelerini birleştirerek pazarı siz yönetin. Özellikle toptan satış yapan firmaların hayalini E-ticaret Platformu ile gerçekleştiriyoruz.

İletişime Geç!

Kurumsal plan mı arıyorsunuz? Özel tasarımlar ve çoklu alımlar için indirimler sunuyoruz!

Kurumsallığınızı daha da ön plana çıkaran size özel ayrıntılı tasarımları içeren ve bunları pazarlamanıza olanak sağlayan bir fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin!

Hemen İletişime Geç!

Performans Garantili Hizmet İçin