Pre-loader

Şirketinizi Sanal Dünyaya Taşıyın.

İşletmenize en uygun kurumsal websitesini tasarlıyoruz

Build a very unique and professional website

We’re good. Just ask our moms.

ERPASOFTWARE Yazılım Grubu

Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürüyoruz

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için websitesi, mobil uygulama, tasarım, dijital pazarlama gibi bilgisayar tabanlı tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz.

Özelleştirme

Sizi önceden tasarlanmış paketlere zorlamak yerine sizin hayallerinize ve işletmenizin gerekliliklerine göre özel tasarımlar sunuyoruz.

7/24 Teknik Destek

Talep ettiğiniz projeyi size teslim ettiğimizde ilişkimizi sonlandırmıyoruz, bilakis 7/24 size teknik destek sunuyor ve olası sıkıntılarınıza çözüm üretiyoruz.

En İyi Fiyat

Size özel geliştirilen proje için size en iyi fiyat garantisi veriyor, aynı özellikler için aldığınız olası daha düşük fiyata göre fiyatımızı revize ediyoruz.

Güvenilir Ödeme

Bir "Esnaf Lokantısı" mantığı ile önce projeyi gerçekleştiriyor, sizinle beraber test ediyor, nihai kurulum sonrası sizden ödemeyi talep ediyoruz.

"Yaşadığımız şu günlerde bir Sanal Sanayi Devrimi gerçekleşmektedir. Eğer bu devrime ayak uyduramaz ve sanal dünyaya ayak atmaz iseniz size olsa bile işletmenize gelecekte yer olmayacaktır."

Hizmetlerimizi İnceleyin

Premium ve Ekonomik Hizmetler

ERPASOFTWARE olarak yıllardır iş ortaklarımıza gerek yazılımsal, gerek tasarımsal gerekse de dijital pazarlama konularında çözümler sunmakta ve bir işletmenin ihtiyaç duyacağı bilgisayar tabanlı taleplere cevap vermekteyiz.

Websitesi

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu kurumsal websiteler ve tüm dünyaya satış yapmanızı sağlayan e-ticaret websiteleri ile yeni dünyaya açılmanızı sağlıyoruz.

İncele!

Mobil Uygulama

Gerek şirket içi organizasyonlarınız için gerekse de müşterilerinize ilişkilerinizi daha yalın bir şekilde yönetmek için size özel mobil uygulama tasarlıyoruz.

İncele!

Tasarım

Fikirlerinizin ve işletmenizin daha kurumsal bir görünüşe sahip olabilmesi maksadıyla her türlü tasarım çözümleri ile sizlere hizmet veriyoruz.

İncele!

Dijital Pazarlama

Tanınırlığınızı artırmak ve satışlarınızı yükseltmek maksadıyla sosyal medyanızı ve reklamlarınızı yöneterek verimliliğinizi en üst seviyeye çıkartıyoruz.

İncele!

Özel Yazılım Çözümlerimiz

Firmanızın operasyonunu yalın bir hale getirebilmek maksadıyla talep ettiğiniz tüm hususlarda size programlar geliştirerek etkinliğinizi artırıyoruz.

İncele!

VIP Taşıma Firmaları

VIP kişileri taşıma sektöründe faaliyet gösteren firmaların daha etkin bir şekilde operasyonlarını yönetmesi için birçok program geliştiriyoruz

İncele!

5257

Yazılan Satır Kod

865

Teslim Edilen Proje

127

Teslim Edilen Websitesi

16

Mutlu Müşteri

Unutmayın !

"Başarılı site, hayal ettiğiniz sitedir"

Bizimle hayalinizdeki siteye hemen ulaşın !

Bugüne kadar yurt içinde ve yurt dışında 100'den fazla firmaya kurumsal ve e-ticaret websitesi tasarlamış olmanın gururu ve özgüveni ile sizin sitenizi de tasarlamaya hazırız.

Şirketiniz sanal dünyaya taşımak ya da hayallerinizi gerçekleştirmek için yapmanız gerek tek şey bizimle iletişime geçmek !

İletişime Geç Örnekleri İncele

İşletmenizi ve Operasyonlarınızı Sanal Dünya ile Tanıştırın !

Tasarım

Daha profesyonel bir görünüm için tasarımcınız hazır !

Sanal dünyaya sağlam ve gelecek vadeden bir adım atmanın temel şartlarından birisi logodan kartvizite, dijital katalogdan tanıtım broşürlerine ve hatta tanıtım videolarına tüm dış sanal yüzünüzün profesyoneller tarafından bir bütün olarak tasarlanmasıdır.

İşletmenize ait bilgilere ek olarak sizin taleplerinizi, hayallerinizi, sevdiğiniz renkleri ve hatta alışkanlıklarınızı da öğrenerek sizi ve işletmenizi en iyi yansıtan tasarımları size sunabilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

İletişime Geç Örnekleri İncele

İhtiyacınız Mobil Uygulama mı ?

Günümüz dünyasında cep telefonlarının yaygınlaşması ve gelişmesi ile birlikte mobil uygulamalar gerek kolay gerekse de etkin olmaları açısından bir çok işletmenin temel operasyon unsurlarından birisi haline gelmiştir.

Hayallerinizi süsleyen ve ihtiyacınız olan mobil uygulamayı hem Play Store'da hem de App Store'da yayınlamak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.

İletişime Geç!
Bilinirliğinizi Artırmak mı İstiyorsunuz ?

En etkin dijital pazarlama yöntemleri ile biz hazırız

İnternet ve web tabanlı cihazların yaygınlaşması ile birlikte neredeyse insanların büyük kısmı vakitlerinin bir bölümünü sanal dünyada geçirmektedir. Bu nedenle gerek marka bilinirliğini artırmak gerek yeni müşteriler kazanmak gerekse de organizasyon yapılarını oluşturmak için dijital pazarlama oldukça büyük bir önem kazanmıştır. Bu kapsamda sunduğumuz dijital pazarlama çözümleri şunlardır:

  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Sosyal Medya Reklam Yönetimi
  • Google Ads Yönetimi
  • SEO Optimizasyonu Yönetimi
  • SEM Optimizasyonu Yönetimi
  • Ürün/Lansman Yönetimi
  • Amazon Reklam Yönetimi
  • Mail Pazarlama Yönetimi
Yakın zamanda teslim ettiğimiz projelerimiz

Referanslarımız : Mutlu İş Ortakları

Portföyümüz, müşterilerimizin başarılı olmasına yardımcı olmak için sıkı çalışma ve bağlılığımızı gösterir. Ayinesi iştir kişinin; en son çalışmalarımıza göz atın.

Sizleri evrildiğimiz yeni çağa hazırlamamız için bize bir fırsat verin !

Şirketlerin vizyonlarını gerçeğe dönüştürmelerini sağlayan dijital dönüşüm çözümleri sunuyoruz. Tüm çözüm önerilerimiz bir tık uzakta...