Pre-loader

Amazon Reklam Yönetimi

Erpasoftware ile Amazon Reklam Yönetimi

Neler Yapıyoruz?

Uzman ekibimiz ile Amazon'da sattığınız ürünlerin reklamlarını yönetiyor, satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi artırmaya yönelik pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

Promosyonlar, Çapraz Promosyonlar, Fırsatlar, Erken İnceleme Programı, Sponsorlu Ürünler ve Başlık Arama Reklamları dahil olmak üzere Amazon Pazarlama’daki Satıcı Merkezi’nden yararlanıyoruz.

Ürünlerinizi Öne Çıkarın

Amazon'da ürünlerinizi öne çıkarma özelliği ile ürünlerinizi daha çok kişi görür.

Mağazanızın Bilinirliğini Artırın

E-ticarette marka bilinirliğini arttırmak, satışlarınızı arttırmanın yanı sıra işinizi büyütmenin de temelini oluşturuyor.

Satışlarınızı Artırın

Satışlarınızı artırmak için ürün seçiminde çok dikkatli davranmanız gerekmektedir. Rekabeti ve çeşitliliği çok olan bir ürün seçerseniz sizi satış kısmında aşırı yoracaktır. Buda reklam maliyetlerinizin artmasına ve karlılığınızın düşmesine sebep olacaktır. Erpasoftware danışanları aldıkları profesyonel danışmanlık hizmeti sayesinde ürün seçiminde yapılacak hataları en aza indirmektedir.

Amazon'da Ürünümüzü Nasıl Düzgün Bir Şekilde Düzenler ve Optimize Ederiz?

İşe yarayan kanıtlanmış bir metodolojimiz var. Satışları ve ürün sayfa sıralamasını yükseltmenize destek olmak ve daha yüksek dönüşüm oranları sağlamak için doğru anahtar kelimeleri bulup hedefliyoruz.

Sizin için Amazon Ürün Reklamlarını başlatabilir yada mevcut Amazon Sponsorlu Ürün Reklam kampanyanızı elden geçirebiliriz. Her kampanyada, kampanyanın oluşturulmasından, optimize edilip yönetilmesine kadar tüm süreci yönetebiliriz. Amazon Ürünleri Reklam Yönetim Hizmetimize neler dahildir?

Amazon Reklam Yönetimi

Dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından birisi olan Amazon’da satışlarınız artırmak için Erpasoftware danışmanlarından yardım alabilirsiniz.

"Markanız, siz orada olmadığınızda insanların sizinle ilgili söyledikleri şeydir."

Jef Bezos

Ürün satışları Nasıl Artırılır?

Amazon’da satış yaparken en önemli konulardan biri listenizin bulunabilir olmasıdır. Eş zamanlı olarak bulunan listenizin müşteri gözünde alınmaya değer olmasıdır. Ürününüz ile ilgili anahtar kelimeler ortaya çıktıktan sonra bir satış ve promosyon planı oluşturmanız gerekmektedir. Satışa çıktıktan sonra Amazon Seller hesabınız da kullanabileceğiniz birçok satış raporu bulunmaktadır. Bu raporları inceleyerek listenizle ilgili optimizasyonlar yapmanız gerekmektedir.

Listinginizi Amazon aramalarında ilk sayfalara çıkarmak için promosyon ve kupon çalışmalarını sistemli bir şekilde planlayarak yapmıyoruz. Belirlemiş olduğunuz reklam bütçeleri ile ürün arama sayfalarına listenize müşteri çekiyoruz. Bunu başarmamız için gerekli olan en önemli konu Ana görselinizin müşterinizin ilgili çekmesi ile doğru orantılıdır. Ana görseliniz müşteride ne kadar çok algı yaratırsa listenize trafik çekmeniz o kadar kolay olacaktır. Görsellerinizi ilgi çekici olacak şekilde hazırlıyoruz.

Sağladığınız bilgilere göre, ürünlerinizi mağazanın uygun alanlarında gösterilmesi gerekmektedir. Bazı alıcılar tam olarak ne aradığını bilirken, bazıları kategoriye göre göz atar. Dolayısıyla göz atarken daha kolay keşfetmeleri için ürününüzün doğru kategoride sınıflandırılması da gerekmektedir. Her kategorideki seçenekleri derinlemesine inceleyip ve ürünlerinizin, kategori yapısında en uygun yere yerleştiriyoruz.

Erpasoftware ile Yükselmeye Hazır mısınız?

Amazon reklam çalışmalrına hemen başlayabiliriz!

Performans Garantili Hizmet İçin